EDUCATOARE ACUZATĂ DE VIOLENȚĂ

Un nou caz de abuz într-o instituție preșcolară. O educatoare de la o grădiniță din capitală este acuzată că ar fi abuzat în repetate rânduri copiii din grupă. Părinții susțin că micuții li se plâng acasă că sunt bruscați și chiar loviți la grădiniță.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *