Moldova stă tot mai prost la capitolul ecologie. În unele localități, oamenii consumă apă care depășește de câteva ori normele admise de nitrați și sulfați, însă spun că de cele mai multe ori, nu au de ales.

Moldova stă tot mai prost la capitolul ecologie. În unele localități, oamenii consumă apă care depășește de câteva ori normele admise de nitrați și sulfați, însă spun că de cele mai multe ori, nu au de ales.
Leave a Reply